Transport to nasza pasja!

Transport to nasza pasja!

Każdego roku przemierzamy 4mln kilometrów po to, aby świeże warzywa i owoce, mrożonki, kwiaty, czy artykuły spożywcze mogły trafić docelowo do Waszych gospodarstw domowych!

Naszą specjalizacją jest transport w temperaturze kontrolowanej. Zestawy chłodnicze z logo Chenczke Logistic można najczęściej spotkać na drogach Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Włoch i Skandynawii. Nieustannie zwiększamy ilość pojazdów, aby zapewnić Wam najwyższą jakość świadczonych usług.  Każdy zestaw obsługiwany jest przez wykwalifikowanego i doświadczonego kierowcę. 

Chłodnicze zestawy ciężarowe, którymi dysponujemy, to niezawodne ciągniki Volvo z naczepami marki Schmitz o ładowności 22 ton i powierzchni 13,6 metrów ładunkowych. Oferujemy naczepy standardowe lub z podwójną podłogą (double deck/Doppelstock). Wszystkie ciągniki posiadają poświadczenia emisji spalin klasy Euro VI, a chłodnie – ważne certyfikaty ATP. Pod załadunek podstawiamy naczepy czyste, suche, bez obcych zapachów, z podstemplowaną książeczką mycia i kompletem europalet na wymianę. Po zakończonym transporcie na życzenie klienta dokonujemy wydruku z termografu.

Leave a comment