KARIERA

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
zespol

Wraz z ciągłym rozwojem naszej działalności, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Obowiązki:

• pozyskiwanie zleceń transportowych dla naszego taboru i podwykonawców,
• rozwój przydzielonego rynku,
• skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami oraz przewoźnikami,
• kompleksowa obsługa zleceń,
• dbanie o terminowość i wysoką jakość usług.

Wymagania:

• płynne opanowanie minimum jednego z języków obcych,
• doświadczenie zawodowe w pokrewnej dziedzinie,
• umiejętność budowania partnerskich relacji z klientami,
• umiejętność szybkiego podejmowania decyzji handlowych,
• umiejętności negocjacyjne,
• zaangażowanie w realizację zadań oraz nastawienie na osiąganie celów.

Oferujemy:

• zawodową stabilizację,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,
• indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej,
• możliwość nauki kolejnego języka obcego,
• motywacyjny system wynagrodzeń,
• niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, itp.),
• pracę w przyjaznej atmosferze w zespole ludzi z pasją.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres rekrutacja@chenczke-logistic.pl lub złożyć w siedzibie firmy w Rychnowie.

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY

Wymagania:

• minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów C+E w ruchu międzynarodowym
• karta kierowcy i komplet dokumentów niezbędnych do wykonywania zawodu kierowcy międzynarodowego
• aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie
• umowę o pracę
• pełne ubezpieczenie
• auto przypisane do kierowcy
• miłą atmosferę pracy
• motywacyjny i terminowy system wynagradzania

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres e-mail rekrutacja@chenczke-logistic.pl lub złożyć w siedzibie firmy w Rychnowie.
Informacje dotyczące tego stanowiska pod numerem telefonu po godz. 16.00 od poniedziałku do piątku, lub od 10.00 do 16.00 w soboty.

OSOBA DO PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI

✔️Obowiązki:

– Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
– Weryfikacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
– Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
– Współpraca z zewnętrznymi instytucjami i klientami

✔️Wymagania:

– Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
– Wiedza w obszarze księgowości oraz znajomość w zakresie podatku CIT oraz VAT
– Umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań
– Aktywne podejmowanie zadań i umiejętność pracy w zespole
– Znajomość języka angielskiego
– Bardzo dobra znajomość MS Excel,
– Mile widziane wykształcenie z zakresu ekonomii, finansów i rachunkowości

✔️Oferujemy:

– Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
– Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres rekrutacja@chenczke-logistic.pl lub złożyć w siedzibie firmy w Rychnowie.