O NAS

Z rodzinnego gospodarstwa do grupy firm o międzynarodowym zasięgu…

Chenczke Group to grupa podmiotów biznesowych działających na rynku lokalnym i międzynarodowym, w wielu zróżnicowanych branżach.
Dynamicznie rozwijająca się spółka Chenczke Logistic z branży TSL oferuje szeroką gamę rozwiązań logistycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Dysponujemy własną flotą, która spełnia najwyższe standardy. Działamy na terenie krajów Unii Europejskiej zgodnie z konwencją CMR i ubezpieczeniem 1.000.000 euro.

Specjalizujemy się również w produkcji pomidorów, które uprawiane są według najnowszych technologii tj. komputerowego sterowania klimatem i nawadnianiem na podłożu wełny Grodan. Nasze pomidory trafiają do klientów w całej Europie, a głównie do sieci marketów LIDL.

W 2010 roku powstała nasza pierwsza stacja benzynowa, a dwa lata później zostaliśmy partnerem BP, rozwijając z sukcesem sieć paliwową w województwie wielkopolskim.

Uzupełnieniem naszej oferty jest nowoczesny obiekt hotelowy Kristoff, usytuowany przy drodze krajowej nr 442 w okolicach Kalisza.
To idealne miejsce na przerwę w podróży biznesowej czy turystycznej.

Postaw na najlepszych!

logo chenczke group
Damian Chenczke

Damian Chenczke

Prezes Zarządu / CEO

damian@chenczkegroup.pl
mobile: +48 691 336 881

Alicja Jędrasiak

Alicja Jędrasiak

Administracja

alicja@chenczkegroup.pl
mobile: +48 535 304 560

Piotr Radziński

Piotr Radziński

Członek Zarządu /
Dyrektor Operacyjny

piotr@chenczkegroup.pl
mobile: +48 504 209 060

Justyna Raryta

Justyna Raryta

Administracja

justyna@chenczkegroup.pl
mobile: +48 504 401 090

Dorota Pawlak

Dorota Pawlak

Członek Zarządu /
Sales & Marketing Manager

dorota@chenczkegroup.pl
mobile: +48 691 336 882

Weronika Glinkowska

Weronika Glinkowska

Specjalista ds. kadr i płac

weronika@chenczkegroup.pl
mobile: +48 665 191 770

Agnieszka Biesiada

Agnieszka Biesiada

Księgowa / Accountant

agnieszka@chenczkegroup.pl
mobile: +48 881 911 419