WITAJ W CHENCZKE LOGISTIC

TRANSPORT I SPEDYCJA

OFERTA

CHENCZKE LOGISTIC

Świeże warzywa i owoce, łatwo psujące się produkty, mrożonki, kwiaty czy cokolwiek innego, co wymaga określonej temperatury transportu, przewieziemy dla Państwa bez problemu – bezpiecznie i na czas.

Chenczke Logistic zajmuje się transportem drogowym w kontrolowanej temperaturze, spedycją, a także kompleksowymi usługami magazynowania. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań logistycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Transport międzynarodowy oraz usługi spedycyjne to nasza specjalność. Działamy na terenie krajów Unii Europejskiej i Szwajcarii zgodnie z konwencją CMR. Chłodnie z logo Chenczke Logistic można najczęściej spotkać na drogach Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Włoch i Skandynawii. Chłodnicze zestawy ciężarowe, którymi dysponujemy, to niezawodne ciągniki Volvo z naczepami marki Schmitz o ładowności 22 ton i powierzchni 13,6 metrów ładunkowych. Oferujemy naczepy standardowe lub z podwójną podłogą (double deck/Doppelstock). Wszystkie ciągniki posiadają poświadczenia emisji spalin klasy Euro V lub Euro VI, a chłodnie – ważne certyfikaty ATP. Pod załadunek podstawiamy naczepy czyste, suche, bez obcych zapachów, z podstemplowaną książeczką mycia i kompletem europalet na wymianę. Po zakończonym transporcie na życzenie klienta dokonujemy wydruku z termografu.

Do bezpieczeństwa i pewności w transporcie niewątpliwie przyczynia się człowiek – każdy zestaw obsługiwany jest zatem przez wykwalifikowanego i doświadczonego kierowcę. Ponadto nasze pojazdy objęte są monitoringiem GPS, na wyposażeniu każdego samochodu standardowo znajduje się telefon komórkowy, a każda naczepa posiada zabezpieczenia w postaci dodatkowych metalowych sztab z kłódkami. Suma gwarancyjna ubezpieczenia wynosi 300.000,00 USD.

Zajmujemy się również kompleksową obsługą spedycyjną. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie podstawić auta w każdej zabudowie. Zespół działu spedycji zapewnia najwyższej jakości usługi logistyczne, a indywidualna obsługa zleceń pozwoli Państwu stale monitorować przebieg transportu jak i bezpieczeństwo ładunków.