OFERTA

HOTEL KRISTOFF***

Hotel Kristoff *** to nowoczesny obiekt położony w Łaszkowie, z którego goście mają prosty i szybki dojazd do Kalisza. Swoim klientom oferujemy 25 pokoi, w tym 2 luksusowo wyposażone apartamenty, restaurację, bar i nowoczesne sale konferencyjne, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających gości.

Komfortowy wypoczynek zapewniają wyjątkowo wyposażone pomieszczenia. Każdy nasz pokój jest wyposażony w klimatyzację, posiada telewizję satelitarną, telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

W ofercie hotelu Kristoff znajdują się również przestronne i odpowiednio wyposażone 3 sale konferencyjne. Każda z nich jest zaopatrzona w niezbędny sprzęt techniczny i nowoczesny system nagłaśniający, istotny podczas organizacji konferencji, szkoleń czy spotkań.

Czas wolny umilą znajdujące się w hotelu bar i restauracja, w których goście mogą delektować się ekskluzywnymi alkoholami z całego świata oraz wyjątkowymi daniami kuchni polskiej jak i międzynarodowej, przygotowywanej przez najlepszych kucharzy.

Hotel Kristoff  to idealne miejsce na przerwę w podróży biznesowej czy turystycznej. Możemy zagwarantować Państwu także doskonałą oprawę ekskluzywnych przyjęć okolicznościowych, nastrojowych kolacji czy też elitarnych spotkań biznesowych.

hotel1
hotel
hol
pokój
apartament
łazienka
sala konferencyjna

ZNANI GOŚCIE

Cieszymy się, że mogliśmy gościć w naszym hotelu wiele znanych osobistości m.in. Lady Pank, Dżem, Pectus, Afromental, Krzysztofa Ibisza, Agnieszkę Włodarczyk, Mikołaja Krawczyka, Radka Liszewskiego z zespołu Weekend, Weronikę Książkiewicz, Anię Muchę, Tomasza Kota, Miśka Koterskiego, Michała Milowicza, Kabaret Paranienormalni, Neonówkę, Kabaret Skeczów Męczących i wielu innych.

ladypank
koterskipaint
afro
wlodarczyk2

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę hotelu http://www.kristoff.pl/